Strona internetowa partnerów

Tworzymy je dla Ciebie

Strona internetowa hydraulika

Stare dobre powiedzenie brzmi : „jak ktoś się zna na wszystkim to tak naprawdę nie zna się na niczym”. My z racji tego, że jesteśmy firmą od lat związaną z branżą grzewczą i sanitarną za cel stawiamy sobie wsparcie naszych partnerów w tej branży. Tworzymy strony internetowe dla firm partnerskich. Tworzenie stron internetowych dla naszych partnerów to kluczowy element strategii marketingowej naszej firmy.

Korzyści wynikające z posiadania  strony internetowej

 • lepsza widoczność marki poprzedzona efektywniejszą promocją
 • stałe, bezpłatne wsparcie techniczne
 • większe budowanie rozpoznawalności firmy
 • gotowy model marketingu internetowego

Co więcej, strona internetowa to także element i punkt wyjścia dający możliwość korzystania z innych udogodnień pozwalających na zarządzanie firmą. Otworzy się przed tobą szereg innych narzędzi mających ogromne znaczenie na promocję twojej firmy i samo jej działanie.

Co oferujemy w  ramach strony ?

 • aktualizację danych – uzupełnianie bieżących aktualności o działaniach twojej firmy ; treści, grafika (bez twojego zaangażowania)
 • prawo do posługiwania się marką
 • pomoc w prowadzeniu firmowego profilu na Facebook’u
 • korzystanie z aplikacji mobilnej

Jesteś instalatorem i prowadzisz własną firmę instalacyjną? – dołącz do nas

Zaangażuj się w nasz projekt. W zamian za to nie tylko otrzymasz stronę internetową, ale staniesz się naszym partnerem. W ten sposób uzyskasz wsparcie w promowaniu swojej firmy. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze a twoja strona stanie się bardziej profesjonalna a przede wszystkim bogata w dobrej jakości treści.

Ty angażujesz się w nasz projekt, my angażujemy się w promocję Twojej firmy. Do Ciebie należy decyzja. Pamiętaj, że zmieniający się rynek wymaga ciągłych zmian w sposobie pracy jak i obsługi klientów. Ma to bowiem ogromy wpływ na sprzedaż oferowanych produktów. 

Jesteś ciekawy jak wygląda strona wykonana przez nasz zespół? Dołączył do nas jeden, z wielu partnerów. Pan Tomasz – Instalator z Poznania www.abcinstalacje.gie24.pl

Podstawowe elementy strony

Z powyższego tekstu wywnioskowałeś, że zależy nam na Twoim rozwoju. Wiesz zatem, że oferujemy tworzenie stron internetowych. Doskonale wiesz także jakie istotne korzyści wynikają z posiadania strony internetowej. Na kolejną uwagę zasługują podstawowe elementy strony. Oferując Ci stronę internetową korzystać możesz również z takich udogodnień jak:

 • strona kontaktu – miejsce na dane kontaktowe Twoje i Twojej firmy. Jej adres, numer telefonu, adres mailowy, czy godziny pracy
 • zakładka realizacje – miejsce, które będziemy na bieżąco uzupełniać przesłanymi od Ciebie materiałami z ukończonych zleceń
 • zakładka aktualności – miejsce na dzielenie się aktualnymi wydarzeniami ze świata branży
 • zakładka oferta i promocje – miejsce na zaprezentowanie twoich produktów
 • zakładka reklama – miejsce na zareklamowanie przez Ciebie swojego głównego produktu lub na przykład profilu firmowego na Facebook’u

Bogata opcja  układu stron pozwala na częstą zmianę w zależności od oczekiwań klientów. W każdej chwili można dodać lub usunąć daną sekcję jak i zmienić ją na inną na przykład  na stronę – cennik usług hydraulicznych . Nad wszelkimi tymi zadaniami czuwa opiekun klienta, który w trudnych, niejasnych sytuacjach służy pomocą.