Sól do stacji

Zmiękczanie wody

Sól do stacji

Sól do stacji uzdatniania wody

Sól do stacji uzdatniania wody to środek przeznaczony do domowych stacji uzdatniania i zmiękczaczy wody. Środek stosuje się w celu regeneracji wymieniaczy  jonowych zmiękczających wodę. 


Zalety stosowania stacji zmiękczających:

Przygodę z solą należałoby zacząć od kupna domowej stacji uzdatniania wody. To urządzenie zapewni łatwiejsze utrzymanie czystości armatury łazienkowej, zmniejszenie zużycia środków piorących i obniżenie tworzenia się kamienia kotłowego co zmniejszy zużycie paliwa. Urządzenie jakim jest stacja uzdatniania wody zadba również o ochronę grzałek elektrycznych np. w pralkach lub zmywarkach.

Zastosowanie soli do stacji uzdatniania wody

Sól do stacji uzdatniania wody już w pierwszych dniach daje solidne efekty. Zaczynając od braku osadzania się kamienia kotłowego w urządzeniach grzewczych i instalacjach (co ma ogromny wpływ na ich żywotność, skuteczność i lepszą pracę) aż po brak osadzania się kamienia na bateriach, deszczownicach, kabinach prysznicowych, kafelkach a także czajnikach. Ogromną zaletą jest również brak potrzeby stosowania soli do zmywarek co wiąże się ze zmniejszeniem zużycia środków chemicznych, takich jak mydła, szampony, środki do zmywarek i prania, itp.

Zadzwoń i zamów sól do stacji na telefon  lub skorzystaj z formularza kontaktowego.  Dowóz soli w obszarze działania Grupy InstalExpert gratis.

O czym należy pamiętać?

Wielu producentów stacji uzdatniania wody  zastrzega sobie możliwość odmówienia napraw gwarancyjnych w przypadku stwierdzenia niewłaściwej (podwyższonej) twardości wody.

Potrzebujesz oferty? napisz do nas wyślij zapytanie