Kotłospaw

Jakość w przystępnej cenie

Jesteśmy dystrybutorem kotłów stałopalnych firmy Kotłospaw z Pleszewa. Od wielu lat działamy na terenie Chodzieży i okolic.   

Firma, kotłów węglowych, których jesteśmy dystrybutorami   od samego początku pracuje nad swoim rozwojem, stale pogłębiając wiedzę, aby sprostać wymaganiom klientów. Nieprzerwanie łączy doświadczenie i  nowoczesność.

Na sukces marki pracują również pracownicy.

Wykwalifikowany zespół pracowników, który  wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne, aby jakość rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych kotłów była na jak najwyższym poziomie.

Produkty marki Kotłospaw posiadają atest ekologiczny oraz badania emisyjno-energetyczne przeprowadzane przez uprawnione do tego instytuty.

Poznaj naszą ofertę kotłów węglowych

  • Kotły na pellet 
  • Kotły na eko-groszek 

Kotły firmy Kotłospaw cechuje wysoka jakość produktu poprzedzona atrakcyjną ceną. Dodatkowo klienci mogą liczyć na krótki termin dostawy, doradztwo techniczne oraz serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Urządzenia te, dzięki stałemu unowocześnianiu możliwe są do zainstalowania niemal we wszystkich budynkach.  Od budynków mieszkalnych do pawilonów przez warsztaty a nawet szklarnie. Urządzenia służą do podgrzewania wody w celach sanitarnych jak i gospodarczych.

Potrzebujesz oferty? napisz do nas Wyślij zapytanie