Stalmark

Solidne i trwałe

Firma Stalmark

Jesteśmy ich bezpośrednimi dystrybutorami więc mamy dla Państwa atrakcyjne ceny. Przyjdź i sprawdź cenny kotłów stałopalnych. Firma Stalmark zbiera doświadczenie w produkcji kotłów od 2002 roku. Firma stawia na ciągłą modyfikację i udoskonalenie produktów by klienci otrzymali wysokie parametry i wysoką jakość usług. Zaletą tych produktów jest możliwość przystosowania ich w gospodarstwach domowych, jak i w celach przemysłowych. Co więcej, Kotły CO zapewniają długotrwałe poczucie ciepła i wygodę w użytkowaniu. Kotły Stalmark stawiają także na ekonomiczne spalanie zastosowanego paliwa w tym eko-groszekpellet i biomasa niedrzewna.

Kotły z podajnikiem ślimakowym

Kotły z podajnikiem ślimakowym to nowoczesne urządzenia – możemy się pochwalić, bo sprzedajemy je w Chodzieży, Pile, Wągrowcu a nawet Wałczu.  Ich główną zaletą jest prostota i użyteczność. Stworzone zostały tak, aby pobór paliwa następował automatycznie bez naszej ingerencji.

 Jak działa podajnik ślimakowy?

Zadaniem podajnika ślimakowego jest dostarczenie przez rurę podajnika do komory spalania odpowiedniej ilości paliwa w określonym czasie, by zachować temperaturę i dawać ciepło.

 

Kotły na pellet

Pellet ( z angielskiego granulat) to materiał opałowy występujący w postaci niewielkich rozmiarów kulek bądź walców co ułatwia jego dozowanie i magazynowanie. Zrobiony ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem odpadów drzewnych takich jak trociny, zrębki czy wióry nie brudzi kotłowni. Jego przewagą jest niewielka ilość popiołu oraz zbliżoną wartość energetyczną  do tradycyjnego drewna opałowego. Zastosowanie kotłów na pellet jest ekonomiczne, wygodne i przyjazne dla środowiska.

 

 

Zapraszamy do zakupu – tanie kotły, atrakcyjne ceny

Potrzebujesz oferty? Napisz do nas