Kotły Stalmark

Solidne i trwałe

Firma Stalmark

Jesteśmy ich bezpośrednimi dystrybutorami więc mamy dla Państwa atrakcyjne ceny. Przyjdź i sprawdź cenny kotłów stałopalnych.  Firma Stalmark zbiera doświadczenie w produkcji kotłów od 2002 roku. Firma stawia na ciągłą modyfikacje i udoskonalenie produktów by klienci otrzymali wysokie parametry i wysoką jakość usług. Zaletą tych produktów jest możliwość przystosowania ich w gospodarstwach domowych jak i w celach przemysłowych. Co więcej Kotły CO zapewniają długotrwałe poczucie ciepła i wygodę w użytkowaniu. Kotły Stalmark stawiają także na ekonomiczne spalanie zastosowanego paliwa w tym  eko-groszek, pellet i biomasa niedrzewna.

Kotły z podajnikiem ślimakowym

Kotły z podajnikiem ślimakowym to nowoczesne urządzenia – możemy się pochwalić bo sprzedajemy je w Chodzieży, Pile, Wągrowcu a nawet Wałczu.  Ich główną zaletą jest prostota i użyteczność. Stworzone zostały tak, aby pobór paliwa następował automatycznie bez naszej ingerencji.

Jak działa podajnik ślimakowy?

Zadanie podajnika ślimakowego skupia się jedynie na dostarczeniu paliwa do pieca w odpowiedniej ilości oraz o odpowiednim czasie tak, aby ciepło i temperatura były zachowane. Pobór paliwa w piecu na podajnik ślimakowy następuje ze zbiornika poprzez rurę podajnika aż do komory spalania.

Kotły na pellet

Kotły na pellet  to nie piece do spalania śmieci, odpadków- nie mogą być spalane w nim niedozwolone paliwa. Tak samo jak w piecach z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym pobór paliwa jest identyczny – automatyczny. Następuje stopniowe dozowanie pelletu. Piece na pellet wykorzystują jako paliwo stałe pellet – niewielkie twarde kawałki o średnicy 6 lub 8 mm i długości kilku centymetrów. Podobnie jak drewno, kotły pelletowe zalicza się do paliw ekologicznych, jego spalanie więc nie powoduje  zanieczyszczenia środowiska naturalnego dwutlenkiem węgla. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że piece  na pellet osiągają sprawność w graniach 82-92%.

Zapraszamy do zakupu – tanie kotły, atrakcyjne ceny

Przejrzyj modele kotłów kliknij